Během školního roku oslavujeme svátky a narozeniny dětí s malým pohoštěním od rodičů (např.ovocný talíř/mísa, piškoty, džus nebo dětské šampaňské). Děti oslaví společně s kamarády svůj den, nemine je gratulace, ani drobný dárek.

Několikrát jsme se v září v díky rodičovské podpory a spolupráce objevili na některých ze stanovišť pohádkového lesa pořádaného Ajkou Drak. Rodiče vždy využili své nápaditosti i kreativity a vytvořili dechberoucí kostýmy. Užili jsme si spoustu zábavy my i kolemjdoucí kamarádi, kteří plnili nelehké úkoly a výzvy.

Každoročně je v únoru pro děti velkou událostí karnevalový rej masek. Rodiče se podílejí nejen chystáním masek pro děti, ale i bohatým rautem. Děkujeme.

Nezapomínáme na tradice ani zvyky a opakovaně oslavujeme čarodějnický rej v Pustovětech. Za pochoutkou a dobrodružstvím si ale musíme dojít. Zpátky se rádi svezeme vlakem, to nám věřte:o)

DEN DĚTÍ slavíme společně. Několik ročníků oslav Mezinárodního dne dětí nás překvapovali studenti Masarykovy obchodní akademie Rakovník v pohádkových kostýmech, hrami i připravenými úkoly.

Snažíme se o pestrost a proto využíváme pro spolupráci i dospělé vzory. Většinou je pro děti nachystáno překvapení s tématickým zaměřením.... tak co třeba HASIČI?