Monínec

Počátkem roku 2020 si 17 dětí předškolního věku užily společné radovánky ve sněhu, procházky, lumpačení i lyžování v rekreačním středisku Meránek.

Po návratu z pobytu nás kontaktoval Rakovnický deník,s kterým jsme se podělily o bezprostřední zážitky, dojmy i nadšení pro další akce. Kvůli covidové vlně proběhla nucená pauza. Naskytl se čas nabrat dech, připravit svaly i vybavení a hned počátkem roku 2022 jsme se vrátili zpět. Označením Sedlec-Prčice jsme věděli, že jsme správně a dobrodružství může začít. Několik fotografií je v ve fotogalerii níže, většinou jsme však doslova bombardovali rodiče fotografiemi prostřednictvím aplikace Naše MŠ. Těšíme se na zážitky v příštím školním roce 2022/23.

Zimní pobyt v přírodě MONÍNEC 2020